Strona główna > Bieżąca działalność > Aktulaności > Zaproszenie na seminarium CKMN "Twoja kolej!"

Zaproszenie na seminarium CKMN "Twoja kolej!"

28.11.2020r.

Szanowne koleżanki i szanowni koledzy

Mamy przyjemność zaprosić Was na organizowane przez Centralny Klub Młodego Nauczyciela seminarium dla młodych nauczycieli – „Twoja kolej! Nauczyciele dla odnowienia związków zawodowych”.

Seminarium jest próbą przedstawienia pracy wykonanej w trakcie projektu o tym samym tytule („Your Turn: teachers for trade union renewal”) przeprowadzony przez ETUCE (Europejski Komitet Nauczycielskich Związków Zawodowych).
Projekt miał na celu przeanalizowanie obecnej sytuacji edukacyjnych związków zawodowych, oraz znaleźć ścieżki prowadzące do rozwiązania istniejących problemów i poprawy sytuacji z odniesieniem się to krajowej specyfiki.

Seminarium odbędzie się 28.11.2020 w godzinach 10.00-14.00 na platformie zoom. Część I seminarium będąca przedstawieniem idei projektu będzie odbywać się w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski. Część II stanowić będą warsztaty połączone z dyskusją.

Inicjatywa ETUCE wydaje nam się być niezwykle wartościowym pomysłem i wdrożenie wniosków z projektu może być kluczowe dla dalszych losów nauczycielskich związków zawodowych. Dlatego też niezwykle mocno zależy nam rozpropagowaniu tej wiedzy wśród młodych nauczycielek i nauczycieli.

Termin zapisów na seminarium: 25.11.2020.

Zapisując się prosimy o podanie imienia i nazwiska, okręgu, oddziału oraz pełnionej funkcji w ZNP.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres ckmn@znp.edu.pl

Informacja o sposobie uczestniczenia w seminarium oraz link do spotkania zostanie przesłany na podany adres e-mail.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd Centralnego Klubu Młodego Nauczyciela