ODDZIAŁY NA TERENIE WOJEWÓDZTWA

ODDZIAŁY – PREZESI

  1. Aleksandrów Kujawski – Stankiewicz Bożena
  2. Barcin – Rydlewska Elżbieta
  3. Białe Błota – Wolska Magdalena
  4. Boniewo – Mielczarek Katarzyna
  5. Brodnica – Zakrzewska Beata
  6. Bydgoszcz – Kaczyńska Mirosława
  7. Bytoń-Morzyce – Kręplewska Grażyna
  8. Chełmno-Gmina – Piękoś-Małecka Renata
  9. Chełmno-Miasto – Gryszan Violetta
  10. Chełmża – Szwarc-Kręciszewska Katarzyna
  11. Chodecz – Raczkowski Roman
  12. Ciechocinek-Miasto – Gradowska Anna
  13. Ciechocinek-Sanatorium ZNP – Drużyński Jakub
  14. Dąbrowa Chełmińska – Walczak Grażyna
  15. Dobrcz – Górecka Aleksandra
  16. Dobre – Kręplewski Piotr
  17. Gąsawa – Sulecka Katarzyna
  18. Golub-Dobrzyń – Smużyńska Iwona
  19. Gostycyn – Mróz Elżbieta
  20. Grudziądz – Jędrzejewska-Sierant Ewa
  21. Inowrocław – Kempski Jacek
  22. Izbica Kujawska – Buziewska Anna
  23. Jabłonowo Pomorskie – Dobrosielska Katarzyna
  24. Janikowo – Witkowska Joanna
  25. Janowiec Wielkopolski – Siwek Katarzyna
  26. Kamień Krajeński – Kalla Bogumiła
  27. Kcynia – Pezacka Barbara
  28. Kijewo Królewskie – Nowak Mirosława
  29. Koronowo – Czaplewski Paweł
  30. Kowal – Cymerman Monika
  31. Kowalewo Pomorskie – Nowodworska Jadwiga
  32. Kruszwica – Michalak Agnieszka
  33. Książki – Nowak Dorota
  34. Lipno – Markiewicz Krzysztof
  35. Lisewo – Dulska Anna
  36. Lniano – Puchowski Mariusz
  37. Lubanie – Ciesielska Dorota
  38. Lubień Kujawski – Zbonikowska Anna
  39. Lubiewo  – Warczak Teresa
  40. Lubraniec – Kacprzak Beata
  41. Łabiszyn – Katka Kamila
  42. Łasin – Głowacki Robert
  43. Mogilno – Thiede Jan
  44. Mrocza – Kaźmierczak Małgorzata
  45. Nakło n/Notecią – Gamla Janina
  46. Nowa Wieś Wielka – Horoszczuk Magdalena
  47. Nowe – Jopek Sławomir
  48. Osie – Kater Wojciech
  49. Osielsko – Bączkowska Izabela
  50. Pakość – Mroczkowski Dariusz
  51. Papowo Biskupie – Jeziorny Rafał
  52. Raciążek – Graczyk Grażyna
  53. Radziejów – Krupińska Alina
  54. Rogowo – Trzeciak Daniel
  55. Rypin – Anuszewski Jarosław
  56. Sępólno Krajeńskie – Bukolt Jadwiga
  57. Sicienko – Pinkowska Iwona
  58. Solec Kujawski – Siemianowska Marlena
  59. Strzelno – Pułkownik Irena
  60. Szubin – Zawadzka-Pleszyńska Hanna
  61. Świecie n/Osą – Kula Weronika
  62. Świecie – Mielewska Ewa
  63. Świekatowo – Putkowska Małgorzata
  64. Tłuchowo –  Małkiewicz Anna
  65. Topólka – Kolad Aleksandra
  66. Toruń-Miasto – Humienna Marta
  67. Oddział Rejonu Toruńskiego – Pietras Elżbieta
  68. Tuchola – Rząska Edmund
  69. Unisław – Wojtowicz Alicja
  70. Waganiec – Świątkowska Violetta
  71. Wąbrzeźno – Typiak Alicja
  72. Więcbork – Pirzgalska Ewa
  73. Włocławek-Gmina – Gawrysiak Izabela
  74. Włocławek-Miasto – Buszka Krzysztof
  75. Złotniki Kujawskie – Lewandowska Magdalena 
  76. Żnin – Świtała Katarzyna

28.05.2024